Türkiye’nin Boheme Oteli: Yacht Boheme Hotel

Türkiye’nin Boheme Oteli: Yacht Boheme Hotel

Bohemliği hayat tarzı haline getirenlerin, zevklerine uygun tatil için otel arayışı, Yacht Boheme Hotel ile birlikte sona erdi. Fethiye’nin turkuaz denizi ve bembeyaz kumsalında, eşsiz marina manzarası ile hayatın stresini atabilecekleri, anı yaşayacakları, rüya gibi bir tatil fırsatı sunan Yacht Boheme Hotel, Türkiye’nin bütünüyle Bohem tarza sahip ilk oteli özelliğini taşıyor.

5fd9b950bf21440834f6208b

2018 yılında revizyona giren Yacht Boheme Hotel, yenilenen görüntüsü ve tarzı ile otele giriş yaptığınız ilk andan itibaren öncelikle huzur vaat ediyor. Doğal ahşap mobilyaları, kireç boyalı duvarları ve kekik kokan odaları ile her köşesinde sakinliği bulabileceğiniz Yacht Boheme Hotel’in Bohem tarzda tasarlanan odalarının her biri, ayrı ayrı hayran olacağınız detayları sayesinde huzur ve dinginliğin hücrelerinize kadar işlenmesini sağlıyor.

Doğallığın formülü, açık büfede saklı!

Bohem tarzın en önemli kriterlerinden olan doğallık, Yacht Boheme Hotel’in yemek seçeneklerine de damgasını vuruyor. Otelin açık büfe kahvaltısında sunulan organik ürünler, doğal ev yapımı reçeller, dalından yeni koparılmış tazeliğindeki sebze ve meyveler doğal ve sağlıklı yaşamın formülünü sunuyor. Yaşadıkları her anın tadını çıkarmayı bilen Yacht Boheme Otel misafirleri, havuz başında bulunan Mandala Barı ve restoranında harika sunumlar eşliğinde sunulan imza kokteylleriyle yaşama keyfini katlıyor.

5fd9b966bf21440834f6208d

Muğla’nın yükselen yıldızı

Giriş yaptığınız ilk andan ayrıldığınız ana kadar sunulan hizmetleriyle kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan Yacht Boheme Hotel, otoriteler tarafından Fethiye’nin en iyi otelleri arasında gösteriliyor. Otel, 2019 yılında ve 2020 sezonu itibariyle Tripadvisor’da Fethiye’nin en iyi otelleri arasında 1. ve Muğla ilinde 4. sırada yer alıyor. Fethiye/Muğla’nın yükselen yıldızlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yacht Boheme Hotel, memnun misafirlerinin katkısı ile şöhretini yurtdışına kadar taşımanın haklı gururunu yaşıyor.

Kaynak: digerblog.com

Bir cevap yazın