Spor Yaparken Kullanılan En İyi Bluetooth Kulaklıklar

Genellikle bir pazar sabahı koşuya çıkarken veya spor salonunda ağır bir halter antrenmanına hazırlanırken, kendimizi daha fazla zorlamak için bizi motive eden şey müziktir. Bu, bizi kapıdan çıkarmak için veya aktivite sırasında söylenebilir.

Ağır metal, rap ve hatta klasik müzik sizi gaza getiriyor olsun, elinize alabileceğiniz en iyi kablosuz kulak içi kulaklıkları kullanmak isteyeceksiniz. Bu, kulak kanalınızda titreşen seslerin her basışta, kıvrılmada ve attığınız adımda kristal netliğinde kalmasını sağlar. Kullananlara apple watch kullanıyormuş gibi hissettirecek.

Antrenmanınız İçin En İyi 4 Kablosuz Kulaklık

Birçok kişi kablolu kulaklık kullanmayı tercih ediyor. Bluetooth bağlantısına güvenmek yerine doğrudan cihaza bağlanarak daha pratik görünüyorlar. Bununla birlikte, bariz nedenlerden dolayı, kablosuz kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar, diğer daha yorucu faaliyetlerde bulunurken daha kullanışlı olma eğilimindedir. 

Bu nedenle, bunların antrenmanınız için en iyi kablosuz kulaklıklar olduğuna inanıyoruz. Spor yaparken adidas ayakkabınız ile koşunuz sırasında dinleyeceğiniz müzik emin olun size harika gelecek. Bunun için terminolojiyi kullanacağız. IP, bu da Giriş Koruması anlamına gelir. Sağlanan sayı hem katı hem de sıvılara dayanma açısından üretim sırasında geçen her bir kulaklık setine verilen puandır.

Net ve net ses, kullanımı kolay kontroller, uzun pil ömrü ve su geçirmez. Beats Powerbeats Pro, yüksek aktiviteye sahip kulaklıklarda aranacak tüm kutuları işaretler. Bu kulaklıklar, akıllı oynat ve duraklat ve akıllı arama yönlendirme gibi mobil cihazınızla kullanımlarını kolaylaştıran birkaç farklı özellikle birlikte gelir.

Her IPX4 suya dayanıklı kulaklığın içinde, kulaktan çıkarıldığında Powerbeats Pro’yu bilgilendiren bir dizi sensör bulunur. Aynı sensörler ayrıca siz konuşurken kaydolacak ve kulaklıkların ne zaman uykuda olduğunu algılayarak onları kapanmaya zorlayacaktır.

Apple’ın bir yan kuruluşu olan Beats, Powerbeats Pro kulaklıkların H1 çipinden faydalandığı anlamına geliyor. Apple AirPod’lardan farklı olarak, iPhone ile iyi bir şekilde eşleşirler, yani dinleyiciler dokuz saat boyunca uzun bir çalma süresinin keyfini çıkarabilir ve “Hey, Siri…” ifadesini kullanarak Siri’ye erişebilir.

Beats Powerbeats Nedir?

Beats Powerbeats Pro oldukça pahalıdır, ancak bir iPhone’un tercih ettikleri müzikal motivasyon kutusu olduğu spor salonu fareleri için maliyetine değer. Ödeyemiyorsanız, Beats Powerbeats3 100$’lık indirimle mükemmel bir alternatiftir.

Plantronics’in “Her Zaman Farkında” özelliği, en sevdiğiniz parçayı dinlerken bile ortam gürültüsünün devam etmesini sağlayarak tetikte kalmanızı sağlar. Kulaklıklar, Apple iPhone veya iPad’iniz için MY TAP özellikleri ve işlevleriyle birlikte gelen PLT BackBeat uygulamasına bağlanmak üzere etkinleştirildi.

Bu yazımızda antremanda kullanabileceğiniz en iyi bluetooth kulaklıklardan bahsettik. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın