Samuel Eto’o Için 22 Ay Hapis Cezası Verildi!

Samuel Eto’o için 22 ay hapis cezası verildi!

Eski Barcelona yıldızı Samuel Eto’o ve eski menajeri Jose Maria Mesalles, 2006 ve 2009 yılları arasında hazineyi 3 milyon 872 bin 621 Euro dolandırdıklarını kabul ettikten sonra hapis cezası ile karşılaştı. Eto’o 22 ay cezaya çarptırılırken; temsilcisine ise bir yıl hapis verildi.

Eto’o, Barcelona 11. No’lu Ceza Mahkemesi’ndeki ifadesinde yaptığı dolandırıcılığı kabul etti. Fakat doğrudan tüm suçlamaları üzerine almadı. Her zaman kendisine ‘ikinci bir baba’ olarak görüp tanımladığı Mesalles’i suçladı.

Suçlamaların yanı sıra eski Kamerunlu milli futbolcu, temsilcisine malvarlığının yönetiminde dolandırıcılık ve zimmete para geçirme suçlamaları iddiasıyla dava açtı. Bu davanın şu anda soruşturma aşamasında olduğu biliniyor.

Samuel Eto’o ve eski temsilcisine dev para cezası!

Samuel Eto’o , “Gerçekleri biliyorum ve ödeyeceğim, ancak o zamanlar çocuk olduğumu ve her zaman babamın yapmamı istediğini yaptığımı bilmeme izin verin” dedi. Mesalles ise dolandırıcılıkta kullanılan araçsal şirketlerden birinin yöneticisi olan üçüncü sanık Jesús Lastre’nin beraat ettiği bir davada, gerçekleri kabul etmeden önce ifade vermemeyi tercih etti. Kiralık bahis sayfası ile hizmetinizdeyiz daima .

Eski Afrikalı forvet, 1 milyon 810 bin 310 Euro para cezası ödeyecek. Eski temsilcisi ise 905 bin 155 Euro cezaya çarptırıldı. Her ikisinin de sabıkası olmadığı için infazı ertelenecek olan cezalar, savcılık tarafından hem gerçekler kabul edilerek hem de dolandırılan ücretlerin bir kısmının iade edilmesiyle zarar kısmen giderilerek hafifletildi.

Bir cevap yazın