Plakalı Eşanjör & Yedek Parçaları

 Plakalı eşanjör, ısı kontrol mekanizmasıdır. Exper Phe markasıyla Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın pek çok ülkesinde kullanılmaktadır. İki farklı akışkan ürünün aradaki plaka sayesinde farklı ısılarda kumanda edilmesini sağlamaktır. Üretimleri arasında plakalı eşanjör ve yedek parçalarını temin edebilirsiniz.

 Plakalı Eşanjör Özellikleri

 Isı kontrolü ve iklimleme çalışmalarında baş aktör olarak kullanılan plakalı eşanjör estetiğin güçle birleşmiş halidir. Plakalı eşanjör exper phe markası ve uzun yılların kalite güvencesiyle satışta bulunmaktadır. Üretim özellikleri arasında maksimum verimlilik hedeflenmektedir. Plakalı eşanjör firmaları arasında güven veren exper phe ürünleri emsalleri arasında yüksek tercih nedenleridir. Ürün özellikleri güç ve verimlilik bakımından değişkenlik göstermektedir. EP1.08 200mm genişlik, 748 mm yükseklik ve 70mm yatay m. uzaklığı, 656 mm dikey m. Uzaklığıyla ve DN32 bağlantı bölmesiyle üretilmektedir. EP2.014D modeli ise 320mmgenişlik, 920 mm yükseklik, 140 mm yatay m. uzaklığı, 640 mm dikey m. Uzaklığı ve bağlantı DN50 özellikleriyle üretilmektedir. Experphe.com adresinden günün her saati iletişim kurabilir, güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

 Plakalı Eşanjör Kullanılan Yerler

 Plakalı eşanjör, kullanım alanları çok çeşitlidir. Denizcilik sektörü, gıda ve hijyen alanlarında, endüstriyel alanlar, ısıtma – soğutma sistemleri ve enerji sistemlerinde güvenle kullanılmaktadır. Plakalı eşanjör, bünyesinde bulunan iki farklı akışkanın bir birini etkilemeden ve bir birine karışmadan çalışmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri, kamu özel binalarda yaz, kış ısı dengesi kurabilmeye destek olmaktadır. Exper phe markası kırk yılı aşkın tecrübe ve sektör güvencesinin ürünüdür. Plakalı eşanjör ve yedek parçaları üretimi yapmaktadır. Türkiye’nin her köşesine ürünlerini güvenle ulaştırmaktadır. Exper phe, kaliteden ödün vermeden, uluslararası standartlara uygun üretim yapmaktadır. Üretimleri arasında plakalı eşanjör ve yedek parçaları bulunmaktadır.

 Exper Phe Kimdir?

 Exper phe İstanbul Beylikdüzü’ nde aile şirketi olarak kurularak uzun yıllardan bu güne çalışmaktadır.

 Uzun yılların tecrübesi, aileden gelen şirket profesyonelliğiyle çalışmalarına devam etmektedir. Üretim bandında bulunan türleri her geçen gün artırarak yoluna devam eden experphe.com güven ve kalitenin adresidir. Siz de 7/24 iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz. Ürünleriniz güvenli ödeme, uygun fiyat ve kredi kartına taksitle alış veriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın