Mutluluk Çubuğu Nedir ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu ile üzülmeye son! İktidarsızlık sorunu yaşayan erkek nesli bilim camiası tarafından geliştirilen bu muhteşem cihaz sayesinde cinsel yaşamlarında bir devrim yaşayacaktır. Uzun yıllardır farklı tedavi yöntemlerinden bir türlü verim alamayan ve umudunu yitiren çok sayıda erkek için umut ışığı niteliğinde bir tedavi yöntemi artık mevcut. Peki ama hayalleri gerçeğe dönüştüren bu mucize tedavi yöntemi olan mutluluk çubuğu nedir?

İktidarsızlık sorunu erkek psikolojisini alt üst eden korkunç bir kabustur. Cinsel güç her devirde erkek karakterin en önemli temsilcisi olmuştur. Bunda yoksun bir erkek özgüvenini kaybederek hayata dair dik duruşunu yitirmektedir. Gerek ev içerisinde gerekse toplumsal anlamda kensini eksik hisseden erkek yaşamdaki zorluklara dair en büyük silahını kaybetmiş gibi hisseder. Bu hayati eksiği yerine koymak isteyen erkeklerin başvurduğu en etkili yöntem olan mutluluk çubuğu nedir?

Mutluluk Çubuğu Nedir

Mutluluk çubuğu, penis içerisine takılan bir çeşit protez cihazdır. Yerleştirilmesi için ufak çapta bir cerrahi operasyon gerekir. Normal ereksiyonlarda penisin kanla dolan boru kısımları çıkarılarak yerine sıvıyla dolunca şişen balonlar konulur. Birkaç farklı çeşidi olan mutluluk çubuklarının en gelişmiş versiyonu 3 parçalı penis protezleridir. Mutluluk çubuğu nedir sorusuna verilecek cevabın daha iyi açıklanabilmesi için bu protez çeşidine yakından bakmak doğru olacaktır.

Mutluluk Çubuğu Protezleri

Üç parçalı mutluluk çubuğu, penis üzerinde iki silindir, testis keseleri içinde şişirilebilir bir pompa ve karın içinde sıvı dolu bir kaptan oluşur. Tüm bu bileşenler özel borularla bağlanmıştır. Pompanın skrotumda sıkışması, kaptan gelen sıvının silindirlere girmesine ve bir ereksiyon oluşturmasına neden olur. Çıkış valfi sıkıldığında, sıvı silindirden çıkıp kaba geri dönerek penisi serbest bırakır. Şişirildiğinde mutluluk çubuğu doğal bir ereksiyon sağlar. Adeta penisin doğal kan odası gibi davranır ve ereksiyon tamamen gerçekçi görünür.

Üç parçalı mutluluk çubuğu, özellikle prostat kanseri, diyabet, vasküler hastalık, omurilik yaralanmaları, pelvik yaralanmalar, transplant hastaları ve diğerleri dahil olmak üzere sertleşme sorunları olan çoğu erkek için beklentileri fazlası ile karşılayacaktır.

Ameliyat Sonrası Süreç

Ameliyatınızdan sonra, ameliyat bölgesinin bakımını nasıl yapacağınız ve pompanızı nasıl kullanacağınız konusunda talimatlar alacaksınız. Birkaç gün veya hafta boyunca ağrı kesiciye ihtiyacınız olabilir. Doktorunuz enfeksiyon riskini azaltmak için muhtemelen antibiyotik yazacaktır.

Birkaç gün içinde işe dönebilirsiniz, ancak tamamen iyileşmeniz birkaç hafta alabilir. Mutluluk çubuğu ameliyatınızdan yaklaşık dört ile altı hafta sonra cinsel yaşamınıza devam edebilirsiniz. Çoğu hasta işlemden oldukça çabuk iyileşir, ancak ameliyatla ilişkili şişlik birkaç hafta içinde geçebilir. Ameliyat sonrası ilk hafta ağrı azalacaktır. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın