Memphis 2010 2011 Sezonunu Özlüyor

Memphis 2010 2011 Sezonunu Özlüyor

2010-2011 sezonunda, takımda Zach Randolph gibi önemli isimler vardı ve takım batı konferansında altıncı sırayı alarak play-offlara katılma hakkı elde etti. Takım ilk turda, san Antonio Spurs’a karşı zorlu bir mücadele verdiler ve sonunda bir kez daha play-offlardan elendiler. süperbet giriş

2011-2012 sezonunda Grizzlies, play-offlarda serüvenlerine devam ettiler. Batı konferansındaki dördüncü sırayı alarak play-offlara girdiler ve ilk turda Los Angeles Clippers’ı saf dışı bıraktılar. Ardından konferans yarı finallerinde Oklahoma City Thunder ile karşılaştılar ve seriyi 4-1 kaybederek bir kez daha elendiler. 2012-2013 sezonunda takım, batı konferansında beşinci sırayı aldı ve ilk turda Los Angeles Clippers’ı yendikten sonra San Antonio Spurs’e karşı sonunda elendi.

Sonraki yıllarda takım, yeniden yapılanmaya gitme yolunda ilerledi. 2017-2018 sezonunda, takımda Mike Conley, Marc Gasol ve Chandler Parsons gibi önemli oyuncular vardı. Takım, play-offlara kalamayacak bir sezon geçirdi.

Grizzlies son yıllarda yeniden yapılanma sürecine girdi ve genç yeteneklerle kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor. Takım, sezon başlamadan önce 2020 NBA Draftı’nda Williams ve Xavier Tillman gibi yetenekleri kadrosuna dahil etti.

Memphis Grizzlies, NBA tarihinde önemli bir yeri olan bir basketbol takımıdır. Takımın başarıları arasında birçok play-off deneyimi ve büyük oyuncular yer almaktadır. Geleneksel olarak zorlu bir batı konferansında mücadele eden takım, yeniden yapılanmaya giderek geleceği için önemli adımlar atmıştır.

Bir cevap yazın