Koltuk Takımı Modelleri Modelleri 2023 İnegöl Store’da Görücüye Çıktı

Koltuk takımları oturma odalarının ve salonların en temel parçalarıdır. Koltuk takımlarında geçmişten günümüze büyük bir değişim yaşanmakta, farklı tasarımlar çağa uygun şekilde yaşam alanlarına dahil olmaktadır. Özellikle doğru koltuk takımı seçildiği taktirde uzun yıllar başarıyla, severek kullanılan koltuk takımlarına sahip olunabilmektedir. Bu noktada koltuk takımı seçilirken şu hususlara dikkat edilmelidir:

  • İskelet sistemi koltukların can damarıdır. Bu nedenle iskelet sisteminin sağlamlığı koltuk takımının uzun ömürlülüğünü doğrudan etkiler.
  • Koltuklarda farklı kumaşlar kullanılabilir. Kumaşların hepsi aynı görünümde ve kalitede olmaz. Kumaşın çabuk yıpranmaması, kolay temizlenebilir olması, oturulduğu zaman terletmemesi, rahatsız etmemesi gerekmektedir.
  • Koltuk takımları farklı boyutlarda üretilmektedir. Koltukların boyutlarıyla odalarınızın ölçülerinin uyumlu olması gerekir. Geniş koltuk takımları dar bir odada kullanım alanı bırakmayacak, çok fazla yer kaplayacak, hatta sığmama riski doğuracaktır.
  • Koltukların hem gösterişi hem de konforu üzerinde yastıklarının büyük payı vardır. Oturma alışkanlığınıza göre koltuk yastığı seçebilirsiniz. Koltuk ile yastıklarda farklı renk kullanabilir, zıt renklerin uyumundan istifade edebilirsiniz.
  • Koltuk takımları farklı tarzlarda tasarlanmaktadır. Tarzınız konseptinizin yansıması olacağından seveceğiniz modellere yönelebilirsiniz. Klasik ya da spor modeller arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Koltuk takımları günümüzde farklı içeriklere sahip olabilmektedir. Kimi zaman bir üçlü, bir ikili ve iki tekli olmakta, kimi zaman iki üçlü iki tekli olmakta, kimi zamansa teklilerin sayısı değişebilmektedir. Tarzınıza ve odalarınızın genişliğine göre tercihte bulunmanız avantaj sağlayacaktır.

İnegöl Koltuk Modelleri

İnegöl Mobilya Koltuk takımı satın alırken en önemli hususlardan birisi satıcıdır. Eğer doğru satıcıyı bulabilirseniz hayallerinizdeki koltuk takımlarına çok rahat ulaşabilir, yukarda saydığımız detayların hemen hepsine bir arada sahip olabilirsiniz. İnegöl Store ardındaki ekiple bu alanda rahatlıkla tercih edilebilecek mağazalardan birisi komunda bulunuyor.

Yarım asırdır mobilya sektörünün içinde olan firma, 2015 yılında online mağazacılığa adım atmış ve aynı kararlılıkla yoluna devam ediyor. Sadece İnegöl koltuk modelleri satışı yaparak odalarınızı yeni baştan yaratmanıza olanak veren ürünlere dilediğiniz yerden sahip olma fırsatı veriyor

İnegöl Store online mağazasına internet erişiminizin olduğu her yerden girebilirsiniz. Geniş ürün seçeneğini inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun koltuk takımı modellerini seçebilirsiniz. Yıldız Koltuk Takımı, Yağmur Koltuk Takımı, Viyana Koltuk Takımı, Ventola Koltuk Takımı, Üsküp Koltuk Takımı, Torya Koltuk Takımı, Toronto Koltuk Takımı, Tokyo Koltuk Takımı ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

İnegöl Koltuk Fiyatları

İnegöl Store her konsepte uygun koltuk takımları ile olduğu kadar uygun fiyatlarıyla da öne çıkıyor. 10 bin TL ile 25 bin TL arasında değişen fiyatlar sayesinde herkes bütçesine uygun, sağlam ve şık koltuk takımlarına sahip olabiliyor.

Online mağazada sepetinizi oluşturabilir, ödemelerinizi kolay ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Satın aldığınız koltuklar her nerede olursanız olun evinize kadar getiriliyor ve montajı yapılıyor.

Bir cevap yazın