Kahve Yanı Su Bardağı – Kristal Bardaklar

Bardaklar insanların yaşamında herhangi bir sıvı tüketimi için kullanılmakta olan ürünlerdir. Su içmek, meyve suyu içmek gibi çok değişik amaçlar için kullanılan bardaklar vardır. Bu noktada da farklı markaların çok özel bardakları vardır. Bardaklar iki ana başlık altında toplanır. Bunlar küçük ebatlı olan ve çok farklı tasarımları olan çay bardaklarıdır. Bir diğeri ise su bardaklarıdır. Nitekim su bardağı noktasında da çok sayıda ürün seçeneği yer alır. Bunlar arasında özellikle Türk yeme içme kültürünün vazgeçilmezi olan Türk kahvesinin yanında sunulan kahve yanı su bardağı başlı başına özel bir yer teşkil eder. Ülkemizde Türk kahvesi içilmesi başlı başına bir ambiyans olduğu için kristalden yapılan ürünler Türk kahvesi içenler için çok daha özel bir yerdedir.

 Kristal Bardak Türleri

 Kristal denilen ürünler türü ne olursa olsun camın işlenmesi ile özel olarak elde edilen ürünlerdir. Kristal bardakların çok özel bir tarzı vardır. İçine konulan içeceği bambaşka gösterirler. Nitekim bol köpüklü sade Türk kahve yanı kristal bardak adeta içilen kahveye bambaşka bir lezzet katar. Elbette kristal su bardakları ve kristal olan ürünler bununla sınırlı değildir.

Alanında en iyi firmaların başında gelen Duru Crystal tarafından piyasaya sunulan birbirinden özel dünya standartlarında çok özel çeyizlik olabilecek olan bardak türleri vardır. Bunların her biri farklı seriler ile satışa sunulur. İşte bunlardan bir tanesi de Bohemia Kristal Renkli Kadeh isimli üründür. Son derece elegance bir görüntüsü vardır. Tek başına dekoratif amaçlı olarak bile kullanılabilir türden olan bardaklardır. Bulunduğu ortama bambaşka bir hava katar.

Rosaline Uzun, Rosaline Flüt, Rosaline El Kesmesi, Roseline Ayaklı, Audrey serisi, Elegant serisi,Ophelia serisi gibi birbirinden özel rengarenk serileri vardır. Hepsi farklı bir kesimin beğenilerine hitap eder durumdadır. Hepsi de firmanın deneyimli eğitimli uzman kadrosu tarafından yapılan test ve kontroller sonucunda piyasaya sunulan, yıllarca herhangi bir deformasyon olmadan kullanılabilecek olan bardaklardır.

Kristal Bardak Fiyatları

Her şart altında kristal tarzda olan bardakların başlı başına özel bir havası vardır. O yüzden her evde olması gereken objeler arasında yer alırlar. Kristal bardak fiyatları ise ürünün özelliğine, serisine, tek ya da altılı çiftli satılmasına göre değişik parametrelere göre değişir. Lakin Duru Crystal firmasından alınan bardaklar türü ne olursa olsun ödenen paraya fazlası ile değen evladiyelik tarzda olan bardaklardır.

Bir cevap yazın