İqos Nedir

İqos Nedir?

Elektronik sigaralar, sigaranın yol açtığı fiziksel, zihinsel ve sağlık sorunları gibi potansiyel sorunları ele almak ve tüketicilerin düzenli olarak bırakmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Başarı oranı oldukça yüksektir. Az bir irade ve destekle kullananların çoğu bu kötü alışkanlığı kaybetmiştir.

Daha önce sigara denince aklıma insan sağlığına çok zarar veren tütün ürünleri geldi. Sigara içtikten sonra birçok kişi maddi ve manevi zarar görmektedir. Iqos Sigara Bu etkilerin bir kısmı kısa vadede ortaya çıkarken, bir kısmı da uzun vadede kanser gibi hastalıklarda ortaya çıkmaktadır. E-sigara ve normal sigara arasındaki en belirgin fark, sigara içmenin riskleri ve amaçlarıdır. İki ürün birbirine benzer olsa da, gerçekte birçok yönden tamamen farklıdırlar.

Elektronik sistemli sıvı dolu bir tüpü elektronik sigaraya yerleştirmek için kullanılır. Prosedür, makinenin kullanılması sonucunda borudaki sıvı sıvının buharlaştırılmasıdır. Bu buharlar sayesinde e-sigara içenlerin ihtiyaç duyduğu nikotin aromasını kullananlara verir. Sigarayı bırakmak istiyor ama bırakamıyorsanız, e-sigara sigara içenler için çok faydalıdır. Bu ürünü kullanmak beyindeki nikotin özlemini ortadan kaldırır. Ermenistan Heets Sonuç olarak sigarayı bırakmak daha uzun ve sağlıklı yaşamanıza yardımcı olacaktır ki bu da uzun vadede büyük risk oluşturmaktadır.

İqos E-Sigara Nedir?

E-sigaraların sigara içmeme üzerindeki etkisi son zamanlarda karıştırılmıştır. Bazı taraflar bir tarafta yeterince tartışma olmadığını iddia etseler de kaliteli e-sigaralar ve uzman yöntemler kullanılarak üretildikleri için sigarayı bırakmada oldukça etkili olduklarını savunuyorlar.

Uzman araştırmaları sonucunda, e-sigaraların yüzde 70’e kadarı, öngörüldüğü şekilde kullanılması durumunda bırakılmaktadır. Bu yöntem aslında oldukça basit ve mantıklıdır. Sigarayı bırakmak isteyenler öncelikle bu e-sigaraları yüksek dozlarda kullanırlar. Daha sonra bu yüzde bir süre azalır. Bu oranlar uzmanlar tarafından belirlenir. Çünkü herkesin bağımlılık düzeyi ve fiziksel tepkileri farklıdır.

İşlem sonunda doz tamamen azaltılır ve sigara içme isteğini ortadan kaldırmayı amaçlar. Bunu uygulayan birçok kişi sigarayı bıraksa da, bazıları bir düşüş yaşar. E-sigara yapmanın amacı insanların sigarayı bırakmasını sağlamaktır.

Bir yanıt yazın