İnstagram’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır

İnstagram’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

İnstagram zamanla yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların canlı yayın yapmasına imkan tanımıştır. Canlı yayın başlatmak için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya mobil uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan + sekmesine tıklamanız ardından açılan başlıklar arasında canlı seçeneği yer almaktadır. Bu başlığa tıklayarak canlı yayın başlatabilirsiniz.

İnstagram’da İki Kişi Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

İnstagram’da canlı yayın yaparken canlı yayına bir veya daha fazla kişi ekleyebilirsiniz. Canlı yayınlara 4 kişi ekleme şansınız vardır. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram adresinden gönderileriniz için like alabilirsiniz.

Canlı yayın açmak için hesabınıza giriş yapmanız ardından paylaşım seçeneklerini açabilir ve canlı başlığına tıklayarak canlı yayın başlatabilirsiniz.

  • Canlı yayına başlamanız ardından yayına farklı bir kişiyi eklemek için kişi ekle sekmesine tıklayabilirsiniz.
  • Canlı yayına kişiyi eklemeniz ardından iki kişi veya daha fazla kişiyle yayın yapabilirsiniz.

İnstagram’da Canlı Yayın Kaydediliyor Mu?

İnstagram canlı yayın özelliğini kullanmak için paylaşım seçenekleri içerisinden canlı başlığına tıklayabilir ve canlı yayın açabilirsiniz. Canlı yayınlarınızı dilerseniz öne çıkarabilir ve profilinizde 4 saat kadar kalmasını sağlayabilirsiniz.

Canlı yayınlar, yayın yapan kişilerin arşivinde 30 gün kadar kayıtlı kalır. Canlı yayını kaydetmek için yayına girerek kaydet butonuna tıklayabilirsiniz. Hikâye kaydetme ile aynı şekilde yapabileceğiniz canlı yayın kaydetme işleminiz ardından videolar galerinize kaydedilir.

İnstagram Canlı Yayın Silinir Mi?

İnstagram’da yapmış olduğunuz canlı yayınlar, 4 saat profilinizde kaldıktan sonra profilinizden silinir. Arşivde 30 gün kalması ardından tamamen silinmektedir. Dilerseniz yayını 4 saat dolmadan profilinizden silebilirsiniz.

Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

İnstagram’da canlı yayın yapmak için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz. İnstagram sayfasının üst kısmında bulunan paylaşım seçeneklerini açarak canlı yayın başlat sekmesine tıklayabilir ve canlı yayın başlatabilirsiniz.

Canlı yayın açmanız ardından farklı özellikleri kullanma şansınız vardır. Dilerseniz kişi ekleme özelliği ile canlı yayınıza farklı kullanıcıları ekleyerek yayın yapabilirsiniz. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresinden canlı yayınlarla ilgili özellikler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve yayın açma hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın