Hızlı ve Acil Kurye Şirketi – İstanbul Kurye | 0531 027 89 84

Acil kurye hizmeti kişiye özel olarak verilmektedir. Hizmet 24 saat süreyle İstanbul hızlı kurye olarak yapılır. Acil ve hızlı kuryegönderiyi kapınızdan 30 dakika içinde teslim alarak, en fazla 2 saat içinde alıcısına teslim etmektedir.

Acil Kurye Hizmeti nedir?

Acil kurye, normal kategorideki gönderileri istediğiniz konuma ulaştırmakla beraber, acil kurye hizmeti isteğinde bulunan firmalar için önemli olan zaman kavramının ön plana çıktığı gönderilerdir. Burada zamanla yarış vardır. Çünkü gönderinin geç gitmesi, özelliğin bozulmasına, deforme olmasına, yüksek maliyet oluşmasına neden olacaktır.

Örneğin; ameliyatta olan birisi için kan taşıma, nakil işlemleri için organ taşıma, ilacın ameliyata vaktinde ulaştırılması gibi hususlar insanın hayatta kalmasını sağlar. Bir kurum için ihale evraklarının vaktinde ilgili merciye ulaştırılması, kurumun ihaleye katılmasında ve kazanabilmesinde önemlidir. Bir kurumun gümrük evraklarının zamanında teslim edilmesi, firmanın ürünlerinin gümrükte fazla süreyle kalmasını önleyecek ve firmanın ilaveten fazladan masraf ödemesinin önüne geçecektir.

Acil Kurye Türleri nelerdir?

Moto kurye: Bu tür taşımacılıkta, kurye trafiğe takılmaz, araçların arasından hızlıca hareket eder.

Araçlı kurye: Daha uzun mesafeli il ve ilçe dışı gönderiler için tercih edilir.

Acil kurye: Bir paket, evrak, ürün vb. gönderiyi acil olarak bir yere ulaştıran ve ‘ekspres kurye’ olarak adlandırılan kuryelerdir.

Eczane kurye: Ekseriyetle nöbetçi eczaneler tarafından evlere/ işyerlerine ilaç gönderilmesi için tercih edilir. Ecza depolarından ilacın getirtilmesi için de tercih edilebilmektedir.

Acil Moto Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Paket, evrak, ruhsat, ehliyet, numune, ilaç, tıbbi malzeme, tekstil ürünü, fatura, diş laboratuvarı malzemeleri, yedek parça, elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, etkinlik biletleri vb.

İstanbul Acil Kurye Hizmetleri ve Fiyatları

Fiyat tarifesi asgari 50 TL’den başlayarak, km arttıkça fiyat da orantılı olarak artmaktadır.

Acil kurye hizmeti ortalama olarak normal kurye hizmeti birim fiyatının 4 katıdır.

Fiyat politikamız ve fiyat kategorileri www.alakurye.com web sitemizde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verilmektedir. Gönderinin alınacağı adres, konum bilgisi doğru olarak paylaşılırsa gönderiniz 30 dakikada, adresten teslim alınarak, 2 saat içinde teslim edilir.

Bir cevap yazın