Fenerbahçe’de Arda Güler’e Teklifler Yağıyor!

Fenerbahçe’de Arda Güler’e Teklifler Yağıyor!

Fenerbahçe’nin parlayan genç yıldızı Arda Güler’e birçok İngiliz kulübünün teklifte bulunulduğu ön plana sürüldü. Başarılı oyuncunun performansındaki artış her geçen gün kulüplerin ilgisini çekiyor. Yıldız oyuncuyla sözleşme imzalamaya hazırlanan birçok kulüp olsa da Fenerbahçe oyuncuyu bırakmamakta kararlı gözüküyor. Arda Güler’inde şu anlık herhangi bir yurtdışı kariyeri düşünmediği ortaya çıktı. Başarılı oyuncunun ailesinin İstanbul’da olması ailesiyle birlikte yaşamak istemesi Arda’yı Fenerbahçe’de kalmaya itiyor.

Fenerbahçe Açıkladı!

Fenerbahçe’den ise yapılan açıklamada Arda Güler’in Fenerbahçe’nin oyuncusu olduğu vurgulandı. Bununla birlikte 1500 dakika Arda’ya garanti oynama imkanı sağlanacağı kulüpten yapılan açıklamayla kamuoyuna duyuruldu. Arda Güler ile sözleşme imzalamaya hazırlanan Fenerbahçe’de yönetim Arda’yı en az 3 yıl daha takımda tutmak istiyor. Güler’in ise bu duruma tamamıyla sıcak baktığı ve kariyerine Fenerbahçe’de devam etmek istediği konuşulan haberler arasında bulunuyor. Casino siteleri

Arda Güler çıktığı her maçta farkını ortaya koyarak ön plana çıkmayı başardı. Son Hull City maçında attığı frikik golüyle taraftarlarının gönlünde taht kurmayı başardı. Jorge Jesus tarafından da beğenilen Arda Güler’in takımda kalması yeni sezonda Fenerbahçe’nin elini güçlendiriyor. Kadro derinliğinin yüksek boyutlarda olmasına rağmen Fenerbahçe’de Arda Güler’in ilk 11 de kendisine yer bulması bekleniyor. Yıldız oyuncunun sözleşmesinde de yenilemeye gitmeye hazırlanan Fenerbahçe’de Arda’ya verilmesi beklenen yıllık maaşın 860 bin Euro olacağı söyleniyor.

Bir cevap yazın