Fenerbahçe Takımı Avusturya’da Hazırlıklarını Hız Kesmeden Sürdürüyor!

Fenerbahçe takımı Avusturya’da hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor!

Yeni sezon hazırlıklarının içerisinde yurt dışı etabı için dün Avusturya’ya gitmiş olan Fenerbahçe takımı, burada ikinci antrenmanını sabah saatlerinde tamamladı.

Takımın başına Jorge Jesus’u getirmiş olan ve aynı zamanda da yeni sezona mutlak şampiyonluk parolası ile hazırlanmış olan Fenerbahçe takımı, Avusturya kampında ikinci antrenmanını da gerçekleştirdi. Teknik direktör olan Jorge Jesus yönetiminde kamp yapımı esnasında otelin kendi sahasının içerisinde gerçekleştirilmiş olan idman, salonda yapılan kuvvet ve dayanıklılık çalışması ile birebir olacak şekilde başladı. Sahada gerçekleştirilen koşu ve ısınma hareketlerinin hemen ardından 2 gruba ayrılmış olan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarında bulundular. İdman, taktiksel çalışmalar ile sonlandı.

Fenerbahçe, bu akşam Sırbistan temsilcisi olan Partizan ile beraber olarak hazırlık maçı yapacak. Graz kenti içerisinde Merkür Arena’da oynanacak karşılaşma saat 19.30’da başlayacak ve TRT Spor’dan ekranlara gelecek. Bu karşılaşma detayları bahis siteleri içerisinde de yer almaya devam edecek.

Bir cevap yazın