Antalya Da Yeni Gelişmeler Yaşanıyor!

Antalya’da Yeni Gelişmeler Yaşanıyor!

28 yıl sonra zaten kullanılmayan yol asfalta çarpıyor. Antalya Belediyesi, Manavgat’ın Beş konak ilçesine bağlı Altınkaya semtinde 28 yıllık asfalt sorununu ele alıyor. Yıllardır kullanılamaz hale gelen yollar yeniden asfaltlanıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta başlattığı asfalt kampanyasında yıllardır asfaltlanmayan yerleşimlere hitap etmeye devam ediyor. Antalya Belediyesi Köy Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince 11 kilometrelik Altınkaya Mahallesi yolu asfaltlandı.

Altınkaya Gelişmeleri Hakkında En Doğru Bilgiler!

Altınkaya Başkanı Adem Öğrenim, uzun yıllardır hizmet verdiklerine dikkat çekerek, 28 yıl önce yapılan yolların uzun yıllardır hizmet dışı kaldığını belirterek, “Belediye başkanı Muhittin Böcek’ten kendi binamızı yapmasını istedik. Yollarımız asfaltlandı. Bu durumdan çok memnunuz. Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür ederiz” dedi.

Antalya Belediyesi’nin emekli vatandaşlara iyi eğlenceler yaşatmak için kurduğu Düden Park Emekliler Kahvesi’nde emekliler ikinci baharını yaşıyor. Emekli, memnuniyetle “İkinci adresimiz ve hayatımıza renk katıyor” diyor. Antalya haber sizlere bu alanda en güvenilir bilgileri en doğru kaynaktan sunuyor.

Muhittin Böcek Önderliğinde Antalya Gelişiyor!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediye Başkanlığı döneminde Türkiye’ye örnek teşkil eden ve büyük beğeni toplayan emeklilik kahvesi projesini sürdürdü. Bu alanda hizmet veren İsmet İnönü Huzurevi ve Düden Park Huzurevi misafir ağırlamaya devam ediyor. Antalya bölgesi her geçen gün Muhittin Böcek önderliğinde gelişmeye devam ediyor. Bölgenin muhteşem bir turizm destinasyonu olmasında yeni yapılan yapıtların önemi oldukça fazla düzeyde oluyor. Antalyalılar yeni yapılan projelerle beraber bölgelerinin gelişmesinde mutluluk duyuyor. Bölgede belediyenin yapmış olduğu asfalt çalışmaları hala devam ediyor ve yakın bir zaman dilimi içinde bitmesi bekleniyor. Antalya son dakika haberleri kapsamında siz de en güvenilir bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Antalya her geçen gün gelişimini artıran ve günümüzün turizm açısından Türkiye’nin mega kentleri arasında bulunuyor. Yaz- ilkbahar sezonuyla beraber şehirdeki turizm sezonu hareketlilik kazanmış ve Antalya Belediyesi çalışmalarını hızlandırmıştır.

Antalya Belediye’sinin çalışmaları kapsamında bölgedeki yol ve asfalt çalışmaları tam gaz hızla devam ediyor. Muhittin Böcek yapmış olduğu başarılı projelerleler Antalya halkı tarafından güzel yorumları iltifatları toplamayı başarıyor. Muhittin Böcek tarafından yapılan açıklamalarda her geçen gün yeni projelerin Antalya’ya kazandırılacağı düşünülüyor. Muhittin Böcek sunmuş olduğu imkanlarla her geçen gün imkan olanaklarını genişleterek sizlere en iyiyi sunmayı başarıyor.

Bir cevap yazın