Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi Ile Kariyerinize Yön Verin

Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi ile Kariyerinize Yön Verin

Dijital ortamda işlenen suçları ve yapılan ihlalleri aydınlatmak adına ayrıntılı bilgiler edinmenizi sağlayan bir eğitim olduğunu biliyor muydunuz? Dijital olarak gerçekleştirilen suç ve ihlalleri ortaya çıkarmak için delilleri toplama, inceleme, analiz etme ve süreç sonunda raporlama işlemleri noktasında ayrıntılı bilgiler öğrenebileceğiniz Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi ile hem mesleki kariyerinizde önemli kazanımlar elde edebilir hem de kendinize yeni istihdam alanları açabilirsiniz.

Vektörel Bilişim’de alacağınız Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi sonunda sahip olacağınız Üniversite Onaylı Adli Bilişim Uzmanlığı Sertifikası ile bu alandaki bilgi ve becerilerinizi belgelendirebilirsiniz ve mesleki öz geçmişinize önemli bir detay ekleyebilirsiniz. Dahası Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi sertifikası ile kendi işletmenizi kurabilir ve bu şekilde de faaliyet gösterebilirsiniz. Ayrıca hem kamu hem de özel sektördeki iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Bu eğitim sonunda alacağınız Adli Bilişim Uzmanlığı Sertifikası ile Adalet Bakanlığı Bilirkişi Daire Başkanlığına başvuruda bulunarak bilirkişi pozisyonunda da istihdam edilme şansı bulursunuz.

Vektörel Bilişim’de birçok bilişim eğitiminin yanında Adli Belge İnceleme Eğitimi alma imkânı da bulunmaktadır. Alanında uzman eğitmenler ile uygun kurs fiyatlarını bir araya getiren kurumumuzda, tam öğrenme modelinin ilkeleri benimsenmektedir. Bu anlamda yaparak yaşayarak öğrenmeleri oldukça önemseyen bir eğitim anlayışı ile proje tabanlı bir eğitim verilmesi amaçlanır.

Kurumumuzda Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi ders saati 60 saat olarak planlanmıştır. Bu eğitim için en fazla talep başta avukatlar olmak üzere hukukçular, emniyet personelleri, jandarma ve muvazzaf askerler, bilgisayar mühendisleri, elektrik-elektronik mühendislerinden gelmektedir. Bu meslek grupları dışında kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes Adli Bilişim Uzmanlığı Eğitimi Kursuna katılabilir.

Vektörel Bilişim’de diğer eğitimlerde de olduğu gibi dersler video kaydı altında gerçekleştirilir ve bu kayıtlar tüm kursiyerlerin erişimine sunulur. Böylece tam öğrenme modeli kapsamında kalıcı öğrenmeler desteklenir ve kursiyerlerimize sürekli tekrar imkânı tanınır. Ayrıca kurumumuz eğitim tekrarı garantisi ile herhangi bir sebepten dolayı katılamadığınız kayıtlı olduğunuz kursu ücretsiz olarak tekrar almanıza imkân tanır. Kursiyer yanlısı eğitim anlayışı ile Vektörel Bilişim, tüm bilişim eğitimlerinde parmakla gösterilen kurumlar arasında çoktan yerini almıştır.

Bir cevap yazın